Kariera

W chwili obecnej, proponujemy pracę na stanowisku:

→ Technik Produkcji

→ Programista PLC ze znajomością JAVA

Technik produkcji

Opis stanowiska:

  • Montaż i instalacja przenośników i systemów przenośnikowych.
  • Serwis i naprawa systemów przenośnikowych.
  • Raportowanie z dokonanych napraw.
  • Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych usług.
  • Wyjazdy służbowe – możliwość pogodzenia pracy ze studiami.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, absolwenci oraz studenci ostatniego roku (studia zaoczne; wydziały mechaniczne, elektryczne i mechatroniczne).
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Stanowisko w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Karty sportowe.

Programista PLC ze znajomością JAVA

Wymagania:

  • Programowanie sterowników PLC, szczególnie Siemens S7
  • Programowanie w języku JAVA (lub biegłość w zbliżonym języku wysokiego poziomu – C++ lub C# z zamiarem nauki JAVA)
  • Czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi w języku polskim i angielskim
  • Znajomość zagadnień komunikacji w sieciach TCP/IP (w tym przemysłowych)
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Znajomość baz danych SQL
  • Znajomość zagadnień przemysłowych, urządzeń HMI
  • Znajomość sytemu Linux
  • Znajomość HTML, JS, technologii websocket/webservice
  • Znajomość C++ / Qt
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji, zwłaszcza GIT

Oferujemy:

  • Stanowisko w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
[contact-form-7 id=”1890″ title=”Kontakt_PL_Kariera”]