Przemysł farmaceutyczny
Systemy przenośnikowe Carryline spełniają wymagania, związane z transportem produktów medycznych oraz normy dla sterylnych środowisk produkcji. Rozwiązania Carryline stosowane są w liniach produkcji cewników, sprayu do nosa oraz w liniach pakujących tabletki. Aby w pełni sprostać wymaganiom przemysłu farmaceutycznego, powstał specjalny łańcuch przenośnikowy do transportowania małych produktów. Więcej informacji na ten temat na stronie, zawierającej charakterystykę produktu S380.

Przemysł maszynowy
W przemyśle inżynieryjnym istnieje wiele specyficznych wymagań w stosunku do przenośników. Przenośniki mogą być narażone na działanie olejów i innych substancji chemicznych. W takim przypadku np. szyny ślizgowe powinny być wykonane z bardziej odpornych materiałów. Jeżeli transportowany produkt ma ostro zakończone elementy, rozwiązaniem może być zastosowanie łańcucha metalowego. Na bazie elementów Carryline możliwe jest przygotowanie specjalistycznych rozwiązań tego typu.

Przemysł spożywczy
Przy produkcji wyrobów spożywczych często konieczne jest zastosowanie przenośników wykonanych ze stali nierdzewnej. Przenośniki takie sa łatwe do utrzymania w czystości, nawet jeśli czyszczenie musi następować bardzo często. Konstrukcje przenośnikowe Carryline są w tym przypadku idealnym rozwiązaniem. Jedną z przykładowych branż, w których z powodzeniem stosowane są przenośniki Carryline jest branża przetwórstwa mlecznego.

Przemysł tytoniowy
Przemysł tytoniowy jest dużym odbiorcą systemów przenośnikowych Carryline. Z wykorzystaniem tego systemu pracuje np. większość producentów tabaki. Przenośniki obsługują transport w całym cyklu pakowania od pustych opakowań i pokrywek, aż do przygotowanych do wysyłki kartonów. W tego typu przemyśle, tempo produkcji jest zwykle wysokie. Maszyny produkcyjne są w pełni obciążone. Istnieje konieczność zastosowania buforów – przenośniki carryline są do tego przygotowane.

Transport opakowań
Transport opakowań kartonowych jest dziedziną, w której najczęściej stosuje się przenośniki Carryline. Przy pomocy systemu można zapewnić prosty transport międzyprocesowy lub budować większe systemy buforowe w liniach paletujących. Jednym z zadań, które można rozwiązać przy pomocy systemu Carryline jest transport wielu różnych formatów przez jedną linię przenośnikową.


Prześlij zapytanie