VISION jest stworzonym przez Vanderlande systemem do zarządzania (WMS) i kontroli (WCS) magazynu. VISION posiada wszystkie niezbędne funkcje do zarządzania procesami magazynowymi, od rozładunku towaru po jego wysyłkę. Stanowi idealne wsparcie zarówno dla magazynów obsługiwanych ręcznie, jak też w pełni zautomatyzowanych magazynów obsługujących palety, skrzynki, kartony i pojedyncze towary.

VISION umożliwia stworzenie dedykowanych rozwiązań nawet dla najbardziej złożonych procesów. Obsługuje automatyczny system pobierania w systemie goods-to-man i man-to-goods. Rozwiązanie obejmuje obsługę przepływu materiałów, obsługę pobierania, liczenia, obsługę wyjątków i funkcje zarządzania dostępne z poziomu aplikacji webowej (business process intelligence). System wspiera  obsługę usług dodanych (Value Added Services – VAS) i różne interfejsy, takie jak RF, Pick-by-Voice i Pick-to-Light.

Możliwość rozbudowy, duża skalowalność i elastyczność, to podstawowe cechy systemu, gwarantujące bezpieczeństwo rozwoju zautomatyzowanych magazynów. Od pojedynczych korytarzy magazynowych do najbardziej złożonych systemów – ze względu na swoją dużą funkcjonalność system VISION jest w stanie spełnić  wymagania w różnorodnych branżach.

SAP Partner

SAP: Vanderlande Industries jest certyfikowanym partnerem SAP od 2003 r.

IML: Zakres funkcjonalności  VISION został potwierdzony i opublikowany przez niemiecki instytut Fraunhofer IML

ISO: Wszystkie procesy, związane z rozwojem systemu VISION i jego użyciem na poziomie projektów,

są zgodne z ISO 9001:2008, co potwierdzone zostało certyfikatem.


Prześlij zapytanie